HAKKIMIZDA

Biz Kimiz

2004 Yılında ticari faaliyetlerine başlayan Vizyonjet Kodlama ve Markalama Sis. San. Tic. Ltd Şti. İnkjet kodlama makineleri, lazer markalama makineleri, nokta vuruşlu markalama makinelerinin distribütörlükleri ile ilk adımlarını atmıştır.

2008 yılında nokta vuruşlu markalama makinelerinin üretimini üstlenen Vizyonjet 2011 yılında lazer markalama makinelerini bünyesinde üretmeye başlamıştır.Aynı zamanda müşterilerin hatlarına özel veya komple anahtar teslim otomasyon sistemleri ihtiyaçlarına cevap verebilen yetişmiş ARGE ekibi ile Türkiye’de ilk olmayı başarmıştır.

2014 yılından itibaren ürettiği lazer markalama makineleri ve nokta vuruşlu markalama makinelerini aktif olarak yurtdışı pazarına ihraç etmek ile yetinmeyip yurtdışında birçok ülkede distribütörlükler vermiştir. Vizyonjet ailesi olarak işimizi iyi değil en iyi yapmaya özen gösteriyor, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyoruz. ‘’Üretim durmasın’’ düşüncesi ile çıktığımız bu yolculukta yol arkadaşınız olmaktan mutluluk duyarız. Kalite, performans ve teknolojiye verdiğimiz önem ve ürettiğimiz makineler ile global pazarda ülkemizi en iyi şekilde her gün üzerine biraz daha koyarak temsil etmeye devam edeceğiz.

vizyonjetofis
19+
Yıllık Deneyim