Lazer Markalama Makineleri

J Serisi Lazer Markalama Makinesi

J Serisi Fiber lazer markalama makineleri metal, plastik ve boyalı yüzeyler gibi ürünlere endüstriyel olarak markalama için tasarlanmış bir teknolojidir.

R Serisi Lazer Markalama Makinesi

R Serisi, kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik çeşitli seçenekler sunarak, Masa Tipi ve Portatif olmak üzere iki ayrı modelde Fiber Lazer Markalama Makinesi serisi sunmaktadır.

El Tipi Lazer Markalama Makinesi

El tipi fiber lazer markalama makineleri ile taşınması güç ürünlere ürünlerinizi taşımanıza gerek kalmadan lazeri götürerek kolaycak markalama yapabilirsiniz. 

UV Lazer Markalama Makinesi

J Serisi UV lazer markalama makineleri ile markalanması zor ürün yoktur. 355nm dalga boyu ve siz isteyin J serisi UV lazer markalama makineniz markalasın.

Flymark Fiber Lazer Markalama Makinesi

Flymark Fiber Lazer Markalama Makinesi, endüstriyel markalama ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış yüksek performanslı bir lazer markalama cihazıdır. 

CO2 Lazer Markalama Makinesi

CO2 lazer kodlama makinesi içecek, tütün, ilaç, cam ürünler, ahşap ürünler gibi ürün gruplarına kodlama ve markalama teknolojisine sahip yüksek hızlı makinelerdir.

Mopa markalama Makinesi

Mopa lazer markalama makineleri  güç ürünlerde her zaman ön plana çıkmıştır. 1-4000 kHz frekans aralığı ile çok daha okunaklı, çapaksız markalamalar yapmanıza olanak sağlar.