Size bir telefon kadar yakınız
0850 888 2 724
Dil Seçin
tr

Vizyonjet Fiber Lazer

Fiyat Teklifi Al!
Vizyonjet Fiber Lazer

Fiber Lazer Markalama makineleri ürünlerimiz içerisinde yer alan Vizyonjet Fiber Lazer cihazı yerli üretim, üstün teknoloji ve mühendislik ile üretilmiştir.

Fiber lazer markalama cihazı endüstriyel alanda üretim yapan firmaların ürünlerinin üzerine markalama, kodlama yapan cihazlardır. Konuyu biraz daha açarak şunları ifade edebiliriz. Üretim yapan firmaların ürettikleri ürünleri, üretiminden sonra ki aşamalarında takip etmesini sağlayan
barkod, seri numarası gibi istenilen tüm bilgileri ürünlerin üzerine yakarak yazan ve çıkması mümkün olmayan markalamaları yapan cihazlardır. İçindeki fiber kaynaktan aldığı gücü, galvo head diye adlandırılan yazıcı kafadaki x, y aynaları yardımı ile ışığın dışarı çıkmasını sağlıyor ve istenilen barkod, yazı veya görselin markalaması yapılıyor. İleri seviye teknolojiye sahip olan bu cihazlar Dünya’nın her yerinde endüstriyel alanda üretim yapılan fabrikalarda görülmesi mümkündür.

Örneğin, Otomotiv sektöründe filtre, rot ve rot kolu, balata, piston ve piston kolu, motor gömleği, krank mili, eksantrik mili, kam mili, enjeksiyon pompası, enjektör, buji, yağ pompası, yakıt pompası, marş motoru, motor bloğu, disk, jant, valf, kasnak, fren merkezi, amortisör, yay, dişli, lift, akü ve buna benzer üretim yapan tüm firmalar fiber lazer markalama cihazı ile ürün üzerine kodlama yapmaktadırlar. Tabi sadece Otomotiv sektörü değil buna onlarca sektör eklenebilir. Onlardan bir diğeri Yapı sektörüdür. Yapı
sektöründe, Kesici takımlar ( Testere, Freze takımları, torna uçları, havşa frezeler, karbür kesici takımlar, elmas uçlar, raybalar, matkap uçları, kılavuzlar, torna kalemleri ), Armatür ( Musluk ), Aydınlatma armatürleri, (sokak lambaları, Bahçe lambaları ), anahtar takımları, alyan takımları,
Pencere ekipmanları, profil, boru, kablo, el aletleri, banyo ekipmanları, mutfak ekipmanları, gaz armatürleri, priz, sigorta, bağlantı elemanları ve daha sayamadığımız yüzlerce ürünü üreten firmalar ürünleri üzerine fiber lazer markalama cihazları ile markalama yapmaktadırlar.

Bir diğer sektörde evimizde günlük hayatta kullandığımız beyaz eşyalardır. Beyaz eşya üreticileri, ürettikleri çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, kurutma makinesi gibi makinelerin kontrol panelinde bulunan yazıları yazarlar. Ayrıca içerisinde kullandıkları diğer mekanik ekipmanlara da markalama yapıyorlar. Bu ürünlerin yüzeyine yapılan markalamaları fiber lazer markalama cihazları ile yapıyorlar. Fiber lazer markalama cihazlarının kullanıldığı en önemli sektörlerden biride savunma sanayidir.

Savunma sanayi firmaları üretimde ürettikleri hemen hemen bütün ürünlere markalama yapmak zorundadır. Önem arz eden ve ürünün takip edilmesi gereken her alanda fiber lazer markalama cihazı kullanılarak ürün takibi sağlanır. Bazı firmalar qrcode, datamatriks, ean128 ve ean 13 gibi barkodlar yaparak ürünün takibini sağlıyorlar. Bazı firmalar tarih, seri no gibi bilgileri ürün yüzeyine markalayarak takip ediyorlar. Ürünü üretimden son kullanıcıya kadar takip etmenin önem arz ettiği sektörlerin biride sağlık sektörüdür.

Cerrahi aletler üzerine yapılan qrcode, data matriks gibi barkodlar sektörün olmazsa olmazları arasındadır. Hatta o kadar önemlidir ki cerrahi aletlerin satışını yapabilmek için ihale şartnamelerinde yazılan şartları yerine getirebilmek, ihaleye katılabilmek için en önemli faktörlerden biri cerrahi el aletleri üzerine yapılan markalamadır. Yine bu işlemleri yapan cihaz fiber lazer markalama makineleridir. Yani özetle, çelik, paslanmaz, alüminyum, titanyum, altın, gümüş, plastik, pvc gibi tüm ürünlere fiber lazer makineleri ile markalama yapabilirsiniz.

Sizde ürettiği yerli üretim fiber lazer markalama cihazları ile hattınızı durdurmayacak kusursuz hizmet kalitesi ve 7/24 teknik servis hizmetiyle bizimle tanışmak isterseniz bize ulaşın.

Teknik Özellikleri

 • Source Modeli Ytterbium (Yb) Fiber Lazer
 • Güç Seçenekleri 20W – 30W – 50W – 100W
 • Lazer Soğutma Hava Soğutmalı
 • Markalama Hızı 1000 – 12000/Sn
 • Lazer Kaynağı Ömrü 100.000 Saat Kadar
 • Lazer Dalga Boyu 1064
 • Markalama Alanı Seçenekleri (mm) 100×100 -150×150 – 200×200 – 250×250 – 300×300
 • Standart G/Ç Bağlantısı İç Terminal Bağlantıları
 • Ayna Özellikleri Ø12mm Aynalar İle Daha İnce Detayları Kusursuz Markalama
 • Koruma Durumu Toza ve Neme Karşılık 100% Yalıtım
 • Renkli Markalama Titanium/Stainless Steel
 • Pointer Önizleme Markalama Öncesi Ön İzleme Lazer Pointer
 • Kullanıcı Arayüzü QuickMARK™
 • Sertifikalar/Onaylar CE TUV
 • Model Seçenekleri Kabinli / Masa Tipi / Portatif / El Tipi

Vizyonjet Fiber Lazer Markalama Örnek Uygulama Videosu

Vizyonjet Fiber Lazer Markalama Makinesi Görselleri
Merak Edilenler
Lazer Markalama Cihazı Kaç Yıl Garantili dir?
Vizyojet fiber lazer makineleri tüm parçaları dahil 2 yıl garantilidir. 7/24 teknik destek hizmeti sunmaktayız. Üretici firma olarak lazer markalama cihazlarımızın sonuna kadar arkasında durmaktayız.
Fiber Lazer Markalama Makinesi ile hangi yüzeylere markalama yapabiliriz?
Lazer makinesi oldukça kapsamlı bir yüzey markalama gerçekleştirmekte. çelik, paslanmaz, alüminyum, titanyum, altın, gümüş, plastik, pvc gibi yüzeylere markalama işlemi gerçekleştirmekte. Bir çok sektör tarafından kullanılan en üstün teknoloji ürünü markalama cihazları sizlere ihtiyacınız olan markalama hizmetini sağlamakta.

Vizyonjet Fiber Lazer Uygulama Örnekleri

Vizyonjet Fiber Lazer Katalogu

Online katalogu incelemek için Tıklayın!

Vizyonjet 7/24 teknik servis hizmeti ile ona güvenenleri asla yarı yolda bırakmamıştır. Müşteri memnuniyetini en ön planda tutan firmamız müşterilerini daima korumuştur. Vizyonjet rakiplerinin aksine ürünlerine 2 yıl boyunca koşulsuz ve sınırsız garanti vermektedir. 1 parçaya garanti verip diğerine garanti kapsamında değildir gibi bir durum ile karşılaşmazsınız. En alt parçasından en üst parçasına kadar tümüyle garanti kapsamındadır.

Vizyonjet Fiber Lazer Makinesi Fiyatları
Fiber Lazer Markalama Makinesi fiyat teklifi ve demo talebi için 0850 888 2 724 hemen arayın!
Vizyonjet fiber lazer markalama sistemleri içerisinde yer alan lazer makinesi modelleri için demo talebi ve fiyat teklifi için aşağıdaki form üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Vizyonjet fiber lazer markalama makine fiyatları ve demo talebi ile sizlere en kısa sürede özel fiber lazer makine ücretleri için aşağıdaki form üzerinden hemen iletişime geçebilirsiniz.

  ETİKETLER: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,