Size bir telefon kadar yakınız
0850 888 2 724
Dil Seçin
tr

Yerli Üretim Lazer

Yerli Üretim Lazer

Fiber lazer ve Nokta Vuruş cihazlarımızın yanı sıra Co2 lazerlerimizin de yerli çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir. 2020 yılında hizmetinize sunmayı hedeflediğimiz Co2 lazerlerimiz yeni gurur kaynağımız olacaktır. Sizi de tercihinizi yerli üretimden yana yapmaya davet ediyoruz.

Yerli üretim ile Türkçe menülere sahip, ARGE ve geliştirmelerini yaptığımız cihazlarımız ile, Lazer makineleri konusunda ihtiyacınız olan seri üretim ekipmanlarını sizlere sağlıyoruz. Yerli üretim lazer yedek parça ve sarf malzemeleri ile garantili olarak üretmekteyiz.

Sizlere en uygun koşullarda ihtiyacınıza en uygun lazer markalama cihazlarını sağlıyoruz. Detaylı bilgi ve sorularınız için bizlere aşağıdaki iletişim formu veya 0850 888 2 724 numaralarımızdan dilerseniz Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yerli Üretim Lazer Makineleri

Yerli üretim lazer kodlama, markalama ve nokta vuruşlu cihazlarımız ve ihtiyacınız olan yedek parça ürünler hakkında sorularınız ile yerli üretim lazer makineleri fiyat teklifi alabilirsiniz. Fiyat teklifi ve sorularınız için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.