Size bir telefon kadar yakınız
0850 888 2 724
Dil Seçin
tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Vizyonjet, endüstriyel alanda faaliyet gösteren firmaların ihtiyaç duydukları lazer markalama ve inkjet kodlama makinelerinin hizmetini vermektedir.  Birinci sınıf mühendislik ve teknolojiye sahip makine modellerinin tedarik edilmesi ve üreticiye ulaştırılmasını sağlayan firmamız, gelişen ve değişen ihtiyaçlara cevap verebilecek makine modellerini müşterilerine sunuyor.

Üretici ve Yenilikçi Yerli Marka

Teknolojiyi ve yenilikleri takip ederek müşteriler için en verimli kodlama ve markalama makinelerine ürün gamında yer veren Vizyonjet,  ayrıca sarf malzemeleri ve yedek parça ihtiyaçlarını da karşılıyor. En uygun fiyata maksimum verimlilik sunan makine ve teçhizatı imalat sektörünün beğenisine sunan firmamız, geniş ürün yelpazesi ve seçenekleriyle müşterilere zengin fırsatlar yaratıyor.

Misyon ilkeleri;

İmalat sektörünün ihtiyaç duyduğu en iyi kodlama ve markalama makinelerinin hizmetini sunarak, müşteri memnuniyetini sağlamak.

Vizyon ilkeleri;

Ürün portföyünü artırmak ve daha fazla kişiye ulaşmak. Marka ve ürünlerimizin kalitesini geniş kitlelere duyurmak ve tercih edilebilirliğimizi sürdürebilir kılmak.